Под слоганом:
"Ај Кент Фајнд Ени Гуд Сосас"!
23. јуна у ресторану 'Old Town Tavern' - Мисисага и 24. јуна 2006. 'Solmar Banquet Hall' - Кичинер, одржане су по 11. односно 12. пут 'Војвођанске вечери'.
Госте je забављала "СКАДАРЛИЈА" и Слободан Стековић 'Стека'.
А 'диванили' cy Ђура Поповић и Милутин Јазаревић.
У анфитеатру Waterloo Collegiate, 4. мартa 2006. године одржан је незабораван - Гала концерт Академије српских народних игара "Мирослав Бата Марчетић". Изванредна игра, праћена осмочланом групом музичара предвоћених професором Мићом Петровићем, никог није оставила равнодушним.
Још дуго ће се у Кичинер-Ватерлуу и околини причати о невероватно квалитетно одпеваним и одиграним кореографијама!
АУДИО ЗАПИС СА КОНЦЕРТА
Већ неколико година мало дручачијим приступом организованим забавама, сви ми који волимо интимнију атмосферу, музику на увце и другачији 'штимунг' покушавамо овако да се опустимо.
Почело је Кичинеру ---- у ресторану 'Јована', затим пољској сали, 'Sol Mar Banquet Hall' и у Торонту на броду 'Captain John's'.
Коментар посетиоца са забава у Торонту:
- Ја бих ово вече прокоментарисао оним вицем, кад Лала издевета Сосу, па заврши на суду. Судија га пита:
- Лало, да ли си тукао жену?
- Јесам.
- Па да ли си био пијан када си је тукао?
- Нисам, каже Лала. Та дићу пијан тући жену.
- Па какав си онда био Лало?
- Т А М А Н .
- То је и мој коментар за ово вече Т А М А Н ! ! !
Хуманитарно вече одржано 16.априла 2005. у великој сали ЦШО "Св.Великомученика Георгија" у Ватерлуу. Сакупљено 2836.50$ који су уручени као помоћ мајкама на Косову и Метохији.
У програму учествовали: Рада Мићић, Сања и Марина Бранковић, Раде Мићић, Маша Торбица, Ана Буњевац, Раде Ђурђевић. Хором ЦШО 'Св.Великомученика Георгија' дириговала Катарина Поповић.
Група "By pass", 11.октобар 2003.
Посвећено Милошу Црњанском, 22.03.2003
Посвећено Алекси Шантићу, 12.03. 2002
Ауторска права Радио Оаза 2026