Град Сисак јутрос је освануо облепљен плакатима у којима се тражи Батменова помоћ.
Више десетина плаката непознати аутори су полепили по улицама у центру Сиска и на њима позвали у помоћ Батмена као борца против криминала и корупције.
“Драги Батмане, ми верујемо у тебе јер знамо да си ти јак, добар и мудар. Ти си непоткупљив, искрен и поштен - прави борац против криминала и корупције. Молимо те да дођеш у Сисак и да нам помогнеш јер овај наш град заслужује боље. Развитак нашег града коче исти они људи које ти с лакоћом побеђујеш. Ми волимо овај град и спремни смо ти помоћи јер Сисак је наш дом.”
Пише на плакату испод Батменова симбола, а у потпису су “Твоји Сишчани”.
Плакати су изазвали велику пажњу грађана, а мотив постављања могао би се тражити у уводу у предизборну кампању за предстојеће локалне изборе.
Вечерњи лист
Ауторска права Радио Оаза 2026