Један судија из Румуније, који је ухапшен због оптужбе да је примао мито, завршио је у истој ћелији са криминалцем којег је недавно осудио због оружане пљачке.
О, судбино!
Судија Јоан Лазар из Арада жалио се управнику затвора, али још није премештен.
"Када је ушао у ћелију, није препознао цимера, али овај њега јесте", рекао је један од затворских чувара.
"Са великим осмехом на лицу му се представио и рекао да га је он послао на вишегодишњу робију. Судија је пребледео као крпа и одмах тражио да буде премештен у самицу", додао је чувар.
Лазар је, иначе, оптужен да је примио мито од 30.000 евра и одређен му је притвор док траје истрага и саслушање сведока.
Ауторска права Радио Оаза 2026