Једна Аустралијанка ухапшена је пошто је признала да је супругу у сендвиче стављала смрвљено стакло како би га казнила за превару, због које се пар развео после 20 година брака.
Њен супруг је, на срећу, открио о чему се ради када је први пут загризао парче стакла, а после тога је, без речи, данима узимао сендвиче које му је жена спремала за ужину и стављао их у замрзивач у канцеларији.
На крају је отишао у полицију и пријавио супругу, која је, суочена са сачуваним сендвичима, признала шта је радила.
"Посумњала сам да нешто није у реду када сам видела да му се ништа није десило", рекла је осветољубива жена полицији.
Још није познато за шта ће она бити оптужена, а уколико тужилац одлучи да је окриви за покушај убиства, чека је најмање десетогодишња затворска казна.
Ауторска права Радио Оаза 2026