Радио Оаза 88.3 FM
Недељом од 20 до 22 часова на 88.3 CJIQ FM

Један Египћанин који је отишао у болницу на операцију вађења камена из бубрега открио је неколико седмица касније да му је хирург украо бубрег, пише данас лист "Иџипшен газет". Овај четрдесеттрогодишњак је два месеца живео у уверењу да му је извађено камење које му је стварало проблеме и болове, све док није примио анонимни телефонски позив.
Особа која га је позвала му је саопштила да му је десни бубрег украден током операције. Рендгенски снимци су потврдили тврдње мистериозне особе.
Жртва, такси возач скромних примања, платио је за ову хируршку интервенцију 227 долара.