Радио Оаза 88.3 FM
Недељом од 20 до 22 часова на 88.3 CJIQ FM

Возачи ће ускоро легално моћи да возе брже на више делова аутопутске мреже Онтарија.

На конференцији за новинаре у Кинг Ситију у среду ујутру, министар саобраћаја Prabmeet Sarkaria најавио је повећање ограничења брзине са 100 km/h на 110 km/h на још 938 километара аутопута.

Промене ће ступити на снагу на неким деоницама аутопутева 401 и 416 у источном Онтарију у петак. Повећање ће се догодити и на другим деловима Hwy. 401, Queen Elizabeth Way, 402, 403, 416, као и 417 до краја септембра.

Обилазница Bradford Bypass и Highway 413 гради се имајући у виду ограничење брзине од 110 km/h…
Више информација ОВДЕ

CTV News, Siobhan Morris


Ontario raising speed limits on dozens of highway sections starting this wee