Реке, шуме, пропланци, путеви, сеоска и градска насеља, све је постало ђубриште јер Србин је човек који би "умро за своју лепу, најлепшу, вољену, домовину, коју сви мрзе"(а ипак нико толико колико он сам!), а док је жив, не био са те земље којом корача подигао ђубре које му се вуче за ногама!
Измишља и окривљује HAARP антене, лупета о осиромашеном уранијуму, а обогаћује сваки педаљ своје вољене земље ђубретом, које баца где год види згодно место, да завитла пуне кесе и џакове смећа а да га нико не види.
Ој Србијо, међу шљивама, певао је песник некада...
А сада? Ој Србијо депонијо, међу пластичним флашама, кесама и осталим ПВЦ отпадом коме за разградњу треба колико и уранијуму - 1000 година!
Зинуо наш родољубац на сав глас о ЕУ која нас мрзи (а да га питаш зашто, појма не би имао шта да наведе), а не зна (јер никад није чуо за културу становања), да је случајно у тој Европи, ни да пљуне ни опушак да баци на улици не би могао а да не плати казну!
Лепа и јадна Србијо моја међу и физичким и умним штрокама!
Слике које постављам су слике ходољубља Србијом - и родољубља њених најгрлатијих синова који највише пате од теорије завере... и ђубравитиса.
Нена Миљановић
Погледајте и ви ове ФОТОГРАФИЈЕ, ако смете!
Ауторска права Радио Оаза 2026