Радио Оаза 88.3 FM
Недељом од 20 до 22 часова на 88.3 CJIQ FM

У Ореокастру у близини Солуна лопови су уз помоћ дизалице украли банкомат у коме је било више од 200.000 евра - саопштила је грчка полиција.
Банкомат је власништво Националне банке Грчке, а лопови су га после крађе, дизалицом утоварили на камион.
Лопови су успели да побјегну, а полиција је започела потеру.
У Грчкој је од раних јутарњих часова опљачкан још један банкомат Националне банке, овог пута уз помоћ апарата за заваривање.
Није познато колико је новца било у том банкомату.